Podnikatelský úvěr

  • NIndividuální úvěry pro podnikající fyzické i právnické osoby.
  • NRychlé zajištěné i nezajištěné financování.
  • NMáme řešení i pro atypické úvěrové případy.

Individuální úvěry pro podnikající fyzické i právnické osoby

které hledají rychlé zajištěné i nezajištěné financování. Máme řešení i pro atypické úvěrové případy – začínající podnikatele, zahraniční klientelu, zesplatněné úvěry a podnikání v oboru, které banky považují za rizikové.

Pokud potřebujete peníze na rozvoj vašeho podnikání, můžete se obrátit na nás. Nabízíme vám podnikatelský úvěr s výhodnými podmínkami a flexibilní splátkovou dobou. Zvolením zajištěného úvěru podle vašich potřeb a možností si otevřete dveře k výhodné úrokové sazbě. Zajištěný úvěr vám nabízí výhodné podmínky a finanční jistotu, kterou si můžete užít. Na rozdíl od nezajištěného úvěru, který sice nepotřebuje zástavu, avšak s sebou nese výrazně vyšší úrokové zatížení.

Chcete-li získat finanční pomoc pro vaše podnikání, jsme tu pro vás.

U nás úvěr dostanete

Naše podnikatelské úvěry jsou určeny pro širokou škálu klientů, kteří se zabývají různými obory podnikání. Nevadí nám, jestli jste začínající podnikatel nebo máte dlouholeté zkušenosti. Nevadí nám ani to, jestli jste z České republiky nebo ze zahraničí. A dokonce nám nevadí ani to, jestli máte zesplatněné úvěry nebo podnikáte v oboru, který banky považují za rizikový. My vám pomůžeme najít řešení, které bude vyhovovat vaší situaci a plánům.

Máte zájem?

Pokud máte zájem o naše podnikatelské úvěry, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poskytneme více informací a pomůžeme i s podklady pro úspěšnou žádost. S námi můžete dosáhnout svých podnikatelských cílů rychle a snadno.

Stačí dodržet tyto kroky:

1.

Kontaktní formulář

Vyplňte náš kontaktní formulář a brzy se vám ozveme.

2.

Zhodnocení situace

Společně zhodnotíme vaši finanční situaci a nabídneme vám optimální řešení pro vaše cíle.

3.

Převedení peněz

Převedeme vám sjednanou částku a vy budete moci uskutečnit vaše plány a potřeby.

Neváhejte a spojte se s námi hned teď!